Den první (neděle) – A je to tu!

Program dne:

  • Ráno: Cesta do tábora
  • Odpoledne: Zabydlení se, koupání v bazénu
  • Večer: Seznamování se

Jídelníček:

  • Polévka: Vývar s vejcem
  • Oběd: Vepřový guláš s těstovinami
  • Svačina: Jablko a hroznové víno
  • Večeře: Bramboračka a lívance

Spalující slunce ozařuje krajinu kolem Kostelní Břízy a ta už nedočkavě čeká na příchod táborníků, aby mohlo vypuknout dvoutýdenní táborové klání s nabitým programem, dobrým jídlem a zábavou. I samotní táborníci, kteří se sešli v dopoledních hodinách u Březovské požární zbrojnice už byli celí netrpěliví, až započne další ročník.

V deset hodin se sešli rodiče s dětmi a po vyřešení nezbytných formalit jsme se vydali na cestu do tábora. Děti už se nemohly dočkat a tak jim vedoucí sotva v tempu stačili. Po zdolání pětikilometrové poutě jsme se ocitli v areálu tábora.

Zatímco se dovařoval oběd, proběhlo krátké poučení dětí o pravidlech a bezpečnosti v průběhu tábora. Po obědě si děti s pomocí vedoucích připravili zázemí na spaní a odpočinuli si před odpoledním programem, kterým bylo koupání se v bazénu.

Jak se schylovalo k večeru, začala se z kuchyně linout sladká vůně lívanců. Až se najedl i ten nejhladovější jedlík, byl pomalu čas na to se jít umýt a připravit se ke spánku. Zítra nás totiž čeká náročnější program, plavba na raftech po Ohři. A tak jsme v 10 hodin uložili děti ke spánku a popřáli jim dobrou noc.

Jako každý rok, máte možnost sledovat kromě textových příspěvků i fotografie a někdy i videa z našich akcí. Každý den v pozdních nočních hodinách, až děti usnou a my budeme mít hotovo s připravami na další den, budeme přidávat fotografie do naší táborové fotogalerie. Samozřejmostí je, že když si z jakéhokoli důvodu nebudete přát zveřejňování fotografií svého dítěte nebo si budete přát smazat nějakou konkrétní fotografii, kontaktujte nás a my vašemu přání vyhovíme.

Skrze naše táborové stránky můžete zanechávat dětem vzkazy, které budeme pravidelně vyvěšovat na táborové nástěnce.