Vzkazy

Sem můžete psát svým dětem vzkazy, které si budou moci přečíst na táborové nástěnce.

Komentáře ke článku:

 1. Lukašek Reichl napsal:

  Ahojky Lukasku, moc na Tebe myslime a tesime se, Ze se v nedeli uvidime. Uz nam chybis, ale presto doufame, Ze jsi si tabor uzil. Rostes a zkusenosti bude Vic a Vic. Snad jsi dneska od nas dalsi dopis obdrzel. Moc te milujem a posilame velkou pusu. Papa und Mama

 2. Adam Huňáček napsal:

  Ahoj Adámku, posíláme poslední pozdrav, protože pozítří už jedeš domů. Těšíme se na tebe. Matýsek měl včera narozeniny, tak byli s tátou v Berouně podívat se na medvědy z Večerníčku, ale byli zalezlí kvůli horku. Užij si poslední dny na táboře a v neděli pa. M.T.M.

 3. Lukašek Reichl napsal:

  Ahoj Lukasku, moc na Tebe myslime a tesime se na dalsi fotky a zazitky. Doufame,Ze ti ten dopis od nas dösen. Zitra posilame dalsi. Tesime se na Tebe a brzy ahoj. Milacku, posilame velikanskou pusu.

 4. Adam Huňáček napsal:

  Ahoj Adámku, přijeli jsme s Matýskem do Rokycan autobusem, tak ti píšeme pozdrav. Prohlíželi jsme si fotky z výletu. Moc tě pozdravujem a posíláme pusky. Pro Máťu si za chvíli přijede taťka, já se zítra vrátím na chalupu. Už se na tebe těšíme. Babi, děda a Máťa.

 5. Adam Huňáček napsal:

  Ahoj Adámku, děkujeme za krásný dopis, měli jsme ho ve schránce včera. Je vidět, že si opravdu užíváte. Už se na tebe všichni moc těšíme. Mamka, Taťka, Maťka