Vzkazy

Sem můžete psát svým dětem vzkazy, které si budou moci přečíst na táborové nástěnce.

Komentáře ke článku:

 1. Köhlerovi napsal:

  Ahoj kluci. Dnes nám přišli pohledy, děkujeme. Už se vám to krátí. Těšíme se na vás. Užívejte poslední dny. Ahoj máma, táta a Páťa.

 2. Jan Benedik napsal:

  Lucinko, také jsem si všiml, že už nemáš další zoubek. Tak jsem zvědavý, zda ti nebudou chybět oba než se uvidíme :-)
  Pak mi budeš vyprávět, kdo ho vyndal, nebo jestli vypadl sám.

  Ahoj táta

 3. Jan Benedik napsal:

  Ahoj Lucinko, tvojí ruku jsem tak lehce nepoznal, myslím, že to byla jedna ze tří možností 7, 11 nebo 15. Radek hádal 11 Lukáška, tak myslím, že to poznal a proto jsem napsal 15. Tak snad jsem jí uhodl.
  A těch kačenek v té kádi jste měli celé hejno. Mám radost, jak si to každý den užíváte. Přeju Ti krásné zážitky a brzy se uvidíme, až pro Vás přijedu.
  Z Ostrova posílá pusu táta

 4. Jan Benedik napsal:

  Ahoj Tomíku, myslím, že jsem tvojí ruku poznal, ale bylo to těžké, když jsi jí měl umytou. Tak doufám, že to byla ta správná, co měla 1 a 7. Taky jsou koukal na fotky z toho koupání. Tedy ty se máš! Dávej na sebe pozor, ať není třeba brečet a už brzo se uvidíme.
  Krásné poslední dny přeje táta Honza

 5. František Düringer napsal:

  Tak jsme se s tatínkem poradili a vybrali ručičku, snad jsme se trefili.
  Pá b+d

 6. František Düringer napsal:

  Tak já Tvojí ručičku nepoznám, otočit na druhou stranu, páčko

 7. František Düringer napsal:

  Zdravíme na tábor, užívejte si babi + děda

 8. Jaroslav Pudil napsal:

  Ahoj Jaroušku,vidíme že se nenudite a máte se dobře.Jen to počasí vám taky moc nepřeje jako tady.Snad se to zlepší.Ale i tak si to určitě užíváte.A vaří Vám samy dobroty,jak vidím.Mam tě pozdravovat od babiček a tety Jiřky a Majkýho.Myslime na tebe.Pa a hodně pusinek.Mamka,taťka a Terka.

 9. Lukasek Reichl napsal:

  Ahoj Lukasku, jak je ty maly taborniku? Je fajn sledovat, jak kazdy den mate super akce. Mame velkou radost, ze se ti tam libi. Pocasi si s Vama hraje, ale Vasi vedouci maji vzdy plan „B“. Proste pecka. Myslime na tebe a tesime se ba brzkou videnou. Posilame velkou pusu. A Aimee packu.

 10. František Düringer napsal:

  Ahoj Fanoušku,
  moc se nám po tobě stýská. Máme tu Míšu a stýská se mu taky. Prší nám tu a až bude hezky, tak budeme chodit ven. Snad tam máte hezčí počasí a můžete si to pěkně užít. Nějaké výlety a zážitky, všechno nám pak povyprávíš. Všichni tě pozdravujeme, děda taky a těšíme se až nám budeš všechno vyprávět. Přejeme hodně soutěžních úspěchů a bezva kámoše. Čauky babi Zuzi, posíláme pusinky